Dzieci ze starszych grup uczestniczyły w zajęciach pod tytułem Gadki z Gadkiem - proste rozmowy na różne tematy.
Pani Ewa rozmawiała z dziećmi o ważnych sprawach. Dzieci uczyły się, jak rozpoznawać trudne i niebezpieczne sytuacje. Dowiedziały się także, jak reagować i gdzie szukać pomocy.
Podczas zajęć dzieci rozmawiały o swoich emocjach i uczyły się je nazywać. Wspólnie wskazały też zaufane osoby, do których mogą zwrócić się o pomoc.
Dziękujemy za ciekawe i ważne zajęcia.