Witamy na stronie placówki.

Gadki z Gadkiem


 Dzieci w szeregu

Dzieci ze starszych grup uczestniczyły w zajęciach pod tytułem Gadki z Gadkiem - proste rozmowy na różne tematy.

Pani Ewa rozmawiała z dziećmi o ważnych sprawach. Dzieci uczyły się, jak rozpoznawać trudne i niebezpieczne sytuacje. Dowiedziały się także, jak reagować i gdzie szukać pomocy.

Podczas zajęć dzieci rozmawiały o swoich emocjach i uczyły się je nazywać. Wspólnie wskazały też zaufane osoby, do których mogą zwrócić się o pomoc.

Dziękujemy za ciekawe i ważne zajęcia.

 Dzieci w szeregu

Osoba wprowadzająca.

Adam Trojanowski