Tematem spotkania były wakacje. Dzieci razem z rodzicami opowiadały o swoich wakacyjnych marzeniach i wykonały butelki spokoju, które pomagają się wyciszyć.
Rozmawialiśmy także o bezpiecznym zachowaniu podczas wakacji. Nie zabrakło wspólnej zabawy, ruchu i uśmiechu.
Dziękujemy za obecność i życzymy wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.