Witamy na stronie placówki.
Dzieci z grupy o nazwie Sowy zatańczyły poloneza pod Ratuszem.
Przedszkolaki z dumą reprezentowały nasze przedszkole. Taniec był piękny i bardzo wzruszający. Dzieci zatańczyły z radością i elegancją.
Gratulujemy naszym absolwentom.
Osoba wprowadzająca.
Ta strona używa plików cookies. Kliknij "Akceptuj", aby wyrazić zgodę na ich użycie, lub "Odrzuć", aby zrezygnować.