Opłata za pobyt dziecka/dzieci w przedszkolu pobierana jest na podstawie:

Od 1 stycznia 2017 r. rodzice dzieci realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach (grupy 6 – latków, rocznik 2014), ponoszą jedynie opłaty za korzystanie przez dziecko z wyżywienia, czyli zostaje zniesiona opłata za tzw. godziny ponad podstawę programową. Opłata za pobyt dziecka/dzieci (z pozostałych roczników) w przedszkolu pobierana jest na podstawie Uchwały Nr LXI/403/14 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia 24 czerwca 2014 r. w sprawie odpłatności za świadczenia przekraczające podstawę programową wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Głogów.

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu ponad podstawę programową wychowania wynosi 1,00 zł za godzinę. Godzinę pobytu dziecka ponad podstawę programową ustala się następująco: każda godzina rozpoczęta traktowana jest jako pełna godzina zegarowa.

Podstawę naliczenia opłat za przedszkole, stanowi miesięczna ewidencja faktycznej liczby godzin pobytu dziecka w przedszkolu, prowadzona w dzienniku zajęć każdego oddziału przedszkolnego.

Opłata za świadczenia przekraczające podstawę programowa wychowania przedszkolnego za każdy miesiąc pobierana jest z dołu do 10 dnia każdego miesiąca.

Rodzice dziecka (opiekunowie prawni) ponoszą pełne koszty pobytu dziecka ponad godziny, w których przedszkole jest czynne, w związku ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem przez pracowników przedszkola.

Opłatę oblicza się mnożąc miesięczną liczbę godzin pobytu dziecka ponad podstawę programową wychowania przedszkolnego przez wartości 1,00zł.

Opłata za wyżywienie podlega zwrotowi za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu. Opłaty za przedszkole pobierane są do 10 dnia każdego miesiąca.
Opłatę za świadczenia przekraczające realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego można wpłacać na konto:
79203000451110000001930050.Opłata za każdy dzień za wyżywienie wynosi 10,00 zł.
Opłata ta podlega zwrotowi w miesiącu następnym za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu. Opłatę za wyżywienie można wpłacać na konto: 24203000451110000001930070

Uprzejmie informujemy, że od miesiąca  02/2019 r. opłat za przedszkole należy dokonywać tylko przelewem na nasze konta bankowe ( podane co miesiąc na paskach informujących o wysokości kwot do zapłaty ), lub bezpośrednio w oddziale naszego banku  BGŻ BNP Paribas ul. Plac Jana z Głogowa 2.

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat, zgodnie z wyliczeniami księgowości za dany miesiąc,

w terminie do 10-go dnia każdego miesiąca.

W przypadku dokonywania wpłat za pobyt dziecka w przedszkolu po wyznaczonym terminie, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się do księgowości,  celem naliczenia odsetek i wpłatę wyliczonej kwoty wraz z odsetkami.

Prosimy również o niezawyżanie wpłat za wyżywienie, ponieważ w przypadku tej płatności odsetki nie są naliczane.

Z góry bardzo dziękujemy